0
0

Відгуки про магазин

Рейтинг магазину
4.9
Середня оцінка магазину заснована на відгуках користувачів.
  • Якість товару (4.9)
  • Ціни (4.9)
  • Доставка (5)
user-icon
Ірина Проценко
08/02/2026 22:50:58
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дуже класний магазин для б'юті майстрів. Обрала гарні відтінки гель-лаків. Кольори дійсно яскраві, відповідають зазначеним фото. Товари прийшли в гарному пакуванні, нічого не пошкодилось. При отриманні посилки почала тестувати. Моя оцінка товару "+": -гарна консистенція, -легкі в нанесені, - самовирівюються, - гарно пігментовані, - зручно працювати. Чудовим доповненням до мого замовлення стали подаруночки
Відповідь Адміністратора

Ірина, щиро дякуємо за теплі слова! 

Будемо намагатися і надалі вас радувати)

user-icon
Анна
31/01/2026 17:04:36
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дякую за якість товару, а також за подаруночок до замовлення. Рекомендую!
Відповідь Адміністратора

Дякуємо і вам за теплі слова! Чекаємо знову .

user-icon
Віталіна
12/11/2025 17:28:09
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Всі гель лаки які замовила дуже сподобалися!Подарунком приємно здивована.Дуже дякую ☺️!!!
Відповідь Адміністратора

Дякуємо за теплі слова! Щиро раді, що все сподобалось. Чекаємо знову)

user-icon
Інна
01/11/2025 15:18:12
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дуже дякую за швидку доставку та якісний товар! Окрема подяка за подарунки
Відповідь Адміністратора

Дякуємо за теплі слова! Чекаємо знову

user-icon
Наталія
23/07/2025 16:17:57
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Добрий день. Дякую за Вашу роботу. Замовлення було відправлено швидко, Окремо дякую за подаруночки, які додали настрою! Успіхів Вам і натхнення!
Відповідь Адміністратора

Дякуємо за такий приємний відгук! 
Хоч ми і не одразу його прочитали) Все одно приємно! Чекаємо вас знову!

user-icon
Олена Огородник
04/06/2025 00:30:20
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Що я можу сказати…. Ви НАЙКРАЩІ ❤️ Мало того що у Вас чудова продукція, так у Вас ще й великі серця і душі❤️ Можливо комусь мій відгук буде в нагоді. В мене алергія на гель лак, я колишній майстер манікюру, і через алергію не можу більше працювати. Коли на ринку Українці зʼявилися Діп системи - я перепробувала всі Діп системи що є в Україні, всі ТМ, і жодна не трималася так, як Діп система Арпікс❤️ всі погано просихали, і на 2 день сколювалися, я вже з ними і танці з бубнами танцювала. А Діп система Арпікс тримається залізобетонно! 2-3 тижні взагалі без найманшої відслойки! А ще й ціна на неї взагалі дуже низька. Я дуже вдячна Вам за такі якісні і чудові матеріали, і за те що я знову з нігтями❤️ То ж в кого алергія- від душі раджу цей матеріал,це спасіння
Відповідь Адміністратора

Як приємно! Оксана, хоч і побачили ваш відгук із запізненням! ДЯКУЄМО! Щиро раді, що нема алергії на ДИП систему і вона класно тримається! Чекаємо вас знову!

user-icon
Наталія
11/03/2025 21:08:19
Рейтинг: 5 з 5
Ціни - 5
Якість товару - 5
Доставка - 5
Доброго дня. В цьому магазині замовляю багато чого: креми для обличчя,сироватку- після них шкіра просто сяє. Також прекрасні шампуні,в мене та мого сина чутлива шкіра голови- а ці шампуні прекрасно очищують і не викликають перхоті та неприємного зуду, волосся блискуче та доглянуте. Ще окремо хочеться подякувати за мазь та крем для ніг, нарешті шкіра не тріскається і не має цих задирок на пальцях. Велике дякую автору цих неперевершених шедеврів які помітно покращують моє життя. Скоро закінчаться мої улюблені баночки і я точно знаю де я знову зроблю своє замовлення. Дякую.
Відповідь Адміністратора

Наталія, щиро дякуємо вам за такі чудові слова і розворнутий відгук! Будемо намагаися і далі вас не розчарувати!

user-icon
рита
11/03/2025 21:01:18
Рейтинг: 4 з 5
Ціни - 4
Якість товару - 5
Доставка - 5
після кератину користуюсь шампунем від вашої фірми -все чудово.
Відповідь Адміністратора

Дякуємо, дуже раді, що підходить!

user-icon
Ірина
17/10/2024 12:57:59
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Все як завжди на вищому рівні. Дуже гарна якість! Дякую за подарунок, дуже приємно.☺️
Відповідь Адміністратора

Ірина, дякуємо вам за теплі слова! Очікуємо знову в nailapex.ua

user-icon
Оксана
07/09/2024 12:43:40
Рейтинг: 3 з 5
Ціни - 4
Якість товару - 2
Доставка - 5
Я не понимаю зачем вы перезванивали по заказу если вы уже 40 минут на присылаете реквизиты для оплаты и не берете трубку?! Я должна сидеть день ждать? Не рекомендую!
Відповідь Адміністратора

Доброго дня, шановна Оксана! 
У телефонній розмові менеджер попередила вас, що реквізити зможе надати у понеділок. Такий довгій термін через те, що внаслідок ворожої атаки в нас були перебої зі зв'язком. Приносимо вибачення за незручності. 

user-icon
Наталія
14/02/2024 21:33:16
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Тільки якісна продукція!!!!!!
Відповідь Адміністратора

Дякуємо! Приходьте ще до нас)

user-icon
Олександра Яремчук
18/01/2024 14:11:43
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Хочу подякувати за якість товару, а також за подаруночок до замовлення. Рекомендую!
Відповідь Адміністратора

Дякуємо і чекаємо вас знову)

user-icon
Яна Козлова
16/01/2024 12:08:04
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Доброго дня! Сьогодні отримала замовлення. Дуже дякую! Всі товари, що замовила дуже сподобалися!!! В захваті від comfort gel 14, гель лаку Хвіст русалки і юкі бите скло
Відповідь Адміністратора

Дякуємо за такий чудовий відгук! Раді що все сподобалось) Чекаємо знову)

user-icon
katy pochtarenko
16/07/2023 23:00:27
Рейтинг: 5 з 5
Ціни - 5
Якість товару - 5
Доставка - 5
очень понравился магазин, все пришло вовремя, и положили маленькие подарочки. рекомендую!
Відповідь Адміністратора

дякуємо гарно і чекаємо вас знову!

user-icon
Анна Гладиш
21/06/2023 12:22:53
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дуже задоволена обслуговуванням,якістю товарів,окремо дякую за подарунки)))
Відповідь Адміністратора

дякуємо і вам, чекаємо знову)

user-icon
Анастасія
01/05/2023 15:57:14
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Магазин дуже класний, є усе потрібне для майстрів, ввічливий консультант, ціни лояльні, за подаруночок окреме дякую- це дуже приємно
user-icon
Светлана
08/04/2023 03:31:47
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Очень довольна магазином! Цена-качество + внимание, на высоте! При каждом заказе кладут подарочки , есть скидочки. Рекомендую
user-icon
Светлана
08/12/2022 15:27:10
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Посылку получила, спасибо! Положили маленький подарочек
user-icon
Шевчук Тетяна
17/09/2022 17:31:49
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Мега швидко я отримала консультацію
user-icon
Iryna Kirichenko
11/01/2022 13:12:51
Рейтинг: 5 з 5
Ціни - 5
Якість товару - 5
Доставка - 5
Замечательный магазин. Я не профи, но мне все посоветовали, помогли выбрать. Всем рекомендую. Тут позитивно)
user-icon
Tania Bogush
12/11/2021 08:49:13
Рейтинг: 5 з 5
Ціни - 5
Якість товару - 5
Доставка - 5
Очень нравится магазин) планирую одну покупку а ухожу с несколькими) очень нравится, что советуют, консультируют и с радостью показывают ассортимент) я не мастер, беру только для себя, но безумно довольна) один раз оформляла доставку на почту, девушка любезно предложила посетить магазин, так как увидела что мой адрес радом с магазином, чтоб не переплачивать за доставку) в общем, одни плюсы, широкий ассортимент, доступные цены и всегда приятные подарочки) рекомендую)
user-icon
Alex Ruden
11/02/2021 22:43:47
Рейтинг: 5 з 5
Ціни - 5
Якість товару - 5
Доставка - 5
Регулярно заказываю ваши материалы для своей школы ногтевого сервиса! И что хочу сказать: NAILAPEX - это действительно качественная продукция, не мало важно - по сравнительно низкой цене! Все отработки на моделях, все уроки проходят именно на ваших материалах, это чудо! Наши ученицы довольны, обучение проходит на ура