Политика конфиденциальности

Додаток до Публічного договору (оферти)

купівлі-продажу товарів

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

редакція від _____________2021 року.

 1. Загальні положення
  1. Користуючись сайтом https://nailapex.ua/ (далі – Сайт та/або Інтернет-магазин), Ви надаєте нам свою особисту інформацію, дані та відомості. Порядок збирання та використання, яких регулюється цією Політикою конфіденційності (далі – Політика).
  2. Уважно ознайомтесь з нашою Політикою конфіденційності та захисту персональних даних, щоб знати, які відомості ми збираємо, та в яких цілях їх використовуємо.
  3. Ця Політика є обов’язковим документом та діє разом з Публічним договором (офертою) купівлі-продажу товарів та Правилами користування сайтом. Використовуючи Сайт, Користувач підтверджує своє ознайомлення та погоджується з усіма документами, згаданими вище.
  4. Власником сайту є Арсентьєва-Піденко Світлана Валеріївна, – володар виняткових прав на використання Сайту, в тому числі баз даних, інформаційних матеріалів, графічних зображень, відеофайлів і інших об’єктів, що входять до складу Сайту, в тому числі дизайн сайту. Власник сайту здійснює користування, та управління сайтом https://nailapex.ua/ з метою здійснення ним електронної комерції дистанційним способом шляхом вчинення електронних правочинів купівлі-продажу Товару із використанням інформаційно-телекомунікаційних систем на умовах та в порядку передбачених чинним законодавством України.
  5. Адміністрацією сайту (ми) є особа або група осіб, яка (-і) наділена (-ні) повноваженнями на здійснення управління Сайтом, його модерування, розміщення контенту та взаємодію з Користувачами, а також на вчинення інших дій, пов’язаних з використанням Сайту. Адміністрація сайту діє від імені Власника в межах наданих повноважень.
  6. Обробка даних – будь-яка дія або сукупність дій, таких як збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.
  7. Автоматизований збір даних – обробка персональних даних та відомостей за допомогою засобів обчислювальної техніки.
 2. Сфера застосування Політики
  1. Дія Політики поширюється на персональні дані та відомості, що збираються на Сайті, а також надані під час особистого спілкування будь-яким способом комунікації. Персональні дані та відомості – це ті дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, яка є доступною для адміністрації сайту. Персональні відомості включають в себе Ваше ім’я, адресу електронної пошти, номер телефону, відомості отримані внаслідок здійснення платежів, та інші відомості, які Ви можете надавати, користуючись Сайтом.
  2. Ця Політика не поширюється на інші ресурси, посилання на які можуть бути вказані на Сайті. Ми не несемо відповідальність за політику конфіденційності або зміст сторонніх ресурсів.
 3. Файли cookies та аналогічні технології
  1. Ми застосовуємо файли сookie. Із кожним Вашим відвідуванням Сайту ми можемо збирати інформацію, що стосується ґаджетів та пристроїв, що використовуються Вами, мереж до яких Ви приєднуєтесь, коли користуєтесь Сайтом. Це також включає наступну інформацію: IP-адреса, браузер та його версія, види плагінів Вашого браузера, відомості про операційну систему, також інформація про Ваші відвідування, маршрут переміщення за URL-адресами, Товари, що Ви переглядали або шукали, всі помилки завантаження, тривалість відвідування сторінок Сайту, тощо. Також, на Сайті збирається інформація шляхом використання різних технологій, аналогічні до cookie (в т. ч. різного роду аналітичні ресурси).
 4. Інформація, яка збирається за допомогою Сайту
  1. Персональна ідентифікаційна інформація – інформація, яка дозволяє нам ідентифікувати Вас. Персональні відомості витребуються при реєстрації та авторизації на Сайті.
  2. Для прикладу, ці відомості включають в себе: Ваше ім’я, адреса електронної пошти, інформація про замовлені Вами товари, номер телефону, що надаються Вами під час оформлення замовлення на Сайті. Ця інформація може зберігатися в наших контактних або адміністративних базах даних у зв’язку з співробітництвом із Вами. Це дозволяє нам більш ефективно управляти нашими взаємовідносинами, удосконалювати Сайт та асортимент Товару, що пропонуються Споживачам.
  3. Неперсоніфікована ідентифікаційна інформація – інформація, яка несе виключно статистичний характер, тобто яка сама по собі не ідентифікує конкретних осіб, і яка залежить від тривалості та кількості відвідувань Сайту. Для прикладу, ця інформація включає в себе домен, з якого здійснюється доступ до інтернету, дату і час відвідування Сайту, а також реферальні посилання, з якого Ви перейшли безпосередньо на Сайт. Ця інформація використовується виключно для підвищення корисності, ефективності, привабливості та оптимізації роботи Сайту для всіх користувачів.
  4. Реєструючись на сайті, Користувач дає Продавцю згоду на отримання інформаційних повідомлень від Продавця і його партнерів, що діють на підставі договору з Продавцем, за допомогою служб коротких повідомлень (SMS) та електронної пошти. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, написавши повідомлення через форму зворотного зв’язку на сторінці https://nailapex.ua/.
  5. Надаючи свої персональні дані на сайті Інтернет-магазину при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець (Споживач, Користувач сайту) дає свою добровільну згоду Продавцю на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди.
  6. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця/Користувача інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договорів з Продавцем, в тому числі і для виконання зобов’язань перед Покупцем/Користувачем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.
  7. Користувач несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця/Користувача або невідповідністю її дійсності.
 5. Використання персональної інформації
  1. Отримана на Сайті персональна інформація використовується для наступних цілей:
 • надання інформації про Товари та послуги, відповідно до запитів та потреб Споживачів Інтернет-магазину;
 • забезпечення обслуговування користувачів сайту, в тому числі для створення і управління обліковими записами користувачів, вирішення технічних питань доступу та належного функціонування сайту;
 • укладання та виконання умов Договору з метою реалізації Товарів, у тому числі можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів;
 • виявлення реальних та доцільних потреб Споживачів у сфері парфумерно-косметичних виробів;
 • забезпечення безпеки та запобіганню вчинення будь-яких протиправних дій та шахрайства;
 • з метою поліпшення ефективності та якості обслуговування Користувачів сайту, Споживачів, вдосконалення Товарів та функціонування Сайту;
 • створення та надання Споживачам спеціальних пропозицій, що можуть бути цікаві Користувачам сайту та Споживачам Інтернет-магазину (виключно за згодою);
 • надання Користувачам інформації щодо використання Сайту;
 • адаптація пропозицій та власного ділового досвіду Продавця;
 • проведення рекламних акцій та інформування Користувачів сайту та Споживачів про Товари та послуги Продавця;
 • забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, відносин у сфері реклами та збору персональних даних в комерційних цілях, звітування по дослідженню індексу задоволення клієнтів по якості обслуговування клієнтів, продажів та післяпродажного обслуговування;
 • проведення соціальних та інформаційних заходів щодо сприяння обізнаності та освіти Споживачів у сфері краси та здоров’я;
 • оптимізації та покращення роботи сервісу підтримки Споживачів та Користувачів сайту;
 • здійснення зв’язку зі Споживачами, в тому числі з питань сервісу, їх обслуговування або дозволених маркетингових комунікацій через будь-які доступні канали зв’язку;
  1. Термін зберігання Ваших персональних даних відповідає розумному часу, що буде достатнім та необхідним для досягнення цілей, визначених п.5.1. Політики, в тому числі для виконання будь-яких юридичних, бухгалтерських або звітних вимог.
  2. Для визначення відповідного періоду зберігання враховується обсяг, характер персональних даних, потенційний ризик заподіяння шкоди від несанкціонованого використання або розголошення ваших персональних даних, та мети, заради яких Продавець обробляє ваші персональні дані.
 1. Обмін інформацією
  1. Ми залишаємо за собою право, в рамках чинного законодавства України, обмінюватися інформацією з приватними особами та державними органами в цілях протидії та/або розслідування злочинів чи інших зловживань та порушень чинного законодавства України, умов та порядку використання сайту/Інтернет-магазину або цієї Політики.
  2. Ми можемо передавати певну неперсоніфікована ідентифікаційну інформацію (дані, що не дозволяють ідентифікувати користувачів окремо) стороннім постачальникам послуг, партнерам або уповноваженим особам з метою аналізу реклами, вивчення споживчого попиту Товарів, поліпшення загальної якості та ефективності послуг на Сайті та роботи його сервісів, оцінки якості Товарів та задоволення потреб Споживачів.
 2. Безпека
  1. Вся інформація, що збирається, в розумних межах захищена технічними засобами і процедурами забезпечення безпеки з метою запобігання несанкціонованому доступу або використання даних.
 3. Зміна умов Політики конфіденційності
  1. Користувач, користуючись Сайтом, приймає всі умови цієї Політики конфіденційності. Зміни у Політику можуть вноситись лише в односторонньому порядку Власником сайту/Адміністрацією сайту/Продавцем.
  2. Продавець може оновлювати цю політику конфіденційності час від часу, нова редакція Політики конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на сайті https://nailapex.ua/. Зміни, що вносяться до даної Політики, в обов’язковому порядку публікуються адміністрацією Сайту за посиланням: https://nailapex.ua/.
  3. У разі якщо були внесені будь-які зміни в Політику конфіденційності, з якими Користувач не згоден, він зобов’язаний припинити використання Сайту. Факт продовження використання сайту є підтвердженням згоди та прийняття Користувачем діючої редакції Політики конфіденційності.